Naše další služba: SEKÁNÍ SVAHU
Naše další služba:
sekání svahu
www.sekani-svahu.cz

Malá zemědělská a zahradní komunální technika, pneuservisMALOTRAKTORY VARI + STAVEBNICOVÝ SYSTÉM VARI   >   Přímo připojitelné stroje


Vyžínač křovin AF-550

Vyžínač křovin AF-550


VÝROBCE
VARI
CENA
26.990,- Kč vč. DPH
DOSTUPNOST
Na objednávku
(obvykle expedujeme do 2 dnů)


  Počet: ks 
Vyžínač křovin AF-550


Vyžínač křovin AF-550 je podvozek s pojezdem určený pro všechny pohonné jednotky VARI s odstředivou spojkou 80 mm. Vyžínač je možné použít pouze pro moderní čtyřtaktní pohonné jednotky.
Vyžínač křovin AF-550 vychází z jednoúčelového vyžínače křovin F-550 HURRICANE a kromě motoru a příruby pro pohonnou jednotku má stejné osvědčené prvky.

Je určen pro majitele pozemků, kteří potřebují trávu jednou za čas posekat, tím udržet pozemek čistý, a trávu nechtějí nijak zužitkovat. Vyžínač zvládne posekat bez problémů hustou čerstvou trávu, stařinu i nálety do průměru jednoho centimetru. Je vhodný pro extenzivní mulčování 3x až 5x za rok. Je vhodnou alternativou k bubnovému adaptéru BDR-650V, pokud nepotřebujete sušit seno. Vyžínač se vyznačuje perfektním vyvážením pro práci na rovině i ve svahu, má pevnou nápravu, dvě rychlosti pojezdu, tuhý a odolný rám se zinkovaným sekacím prostorem. Zinkovaný plech je nejen odolný proti korozi, navíc významně zvyšuje odolnost proti nárazu a mechanickému namáhání. Pracovním nástrojem vyžínače je odolný značkový mulčovací nůž Gator. Na vyžínači má VARI patentovaný tvar sekacího prostoru, vodicí ostruhu a uložení žacího nože. Díky těmto technickým řešením nechává stroj o 50 % menší travní zbytek.

Do rámu stroje jsou také integrovaná kotvicí oka pro uchycení pomocí kurtů při přepravě, díky čemuž vyžínač křovin AF-550 splňuje přísnou normu Evropské Unie pro zajištění nákladu při přepravě.VÝHODY

pevná hnací náprava perfektně drží směr i ve svahu
zinkovaný kryt sekacího prostoru s dlouhou životností
vodicí ostruha pro dobrou průchodnost terénem
nízké těžiště pro snadnější ovladatelnost
rám s vysokou pevností a tuhostí
nezávislé zapínání pojezdu a sečení
dvě rychlosti pojezdu - 1,8 a 2,4 km/h
hliníková šneková převodovka pojezdu
kevlarové řemeny Optibelt
ergonomická řídítka a ovládací prvky
oka pro uchycení při přepravě

Průměr spojky 80 mm
Počet rychlostí 2
Šíře záběru 58 cm
Pojezdová rychlost 1,8 - 2,4 km/h
DALŠÍ ZBOŽÍ ZE STEJNÉ KATEGORIE

Máte nějaký dotaz k tomuto výrobku?
Využijte formuláře vpravo.
Jméno a příjmení: *
Bydliště: *
Telefon: *
E-mail: *
Dotaz: *
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Opište kód: *  
 

 Hledat