Naše další služba: SEKÁNÍ SVAHU
Naše další služba:
sekání svahu
www.sekani-svahu.cz

Malá zemědělská a zahradní komunální technika, pneuservisMALOTRAKTORY VARI + STAVEBNICOVÝ SYSTÉM VARI   >   Akční sety GLOBAL


Malotraktor VARI GLOBAL + ANV-380 (motor VARI XP-200)

Malotraktor VARI GLOBAL + ANV-380 (motor VARI XP-200)


VÝROBCE
VARI
CENA
62.740,- Kč vč. DPH
DOSTUPNOST
Na objednávku
(obvykle expedujeme do 2 dnů)


  Počet: ks 
Malotraktor VARI GLOBAL + ANV-380 (motor VARI XP-200)Malotraktor VARI GLOBAL + ANV-380 (motor VARI XP-200)Malotraktor VARI GLOBAL + ANV-380 (motor VARI XP-200)Malotraktor VARI GLOBAL + ANV-380 (motor VARI XP-200)


Při zakoupení malotraktoru VARI IV GLOBAL s motorem VARI XP-200 dostanete vyklápěcí návěs ANV-380 zdarma.Pojezd malotraktoru obstarává převodová skříň DSK-317.1/S s dlouhou osou a tažnou nápravou TN-GLOBAL.

Stavebnicový malotraktor VARI IV GLOBAL je spolehlivý pomocník pro zahrádkáře a farmáře hlavně při obdělávání půdy a přepravu nákladu. Převod pohonu mezi motorem a převodovou skříní zajišťuje odstředivá spojka, která se automaticky sepne vždy při přidání plynu na vodicích rukojetích. Nové vodicí rukojeti jsou odpružené, tudíž obsluha cítí minimální vibrace do rukou. Jsou stavitelné výškově i stranově z místa obsluhy a najdeme na nich bezpečnostní vypínač zapalování, který v případě nehody či pádu obsluhy automaticky zastaví stroj. Stroj má tři rychlosti vpřed, neutrál a jednu rychlost vzad, řazení se provádí vždy za klidu stroje. Tažná náprava TN-GLOBAL má dvanáctipalcová foukaná kola s traktorovým vzorem a vnější závaží kol. Rozchod kol je 610 mm. Kola jsou vybavena uzávěrkami nahrazující činnost diferenciálu se třemi polohami. V ceně malotraktoru je i sklápěcí vozík ANV-380 s nosností 380 Kg. Pro provoz na komunikacích III. a IV. třídy lze sestavu opatřit technickým průkazem.

Typ motoru:
VARI XP-200
Nastavení řídítek:
výškově i stranově
Výkonová třída:
6 HP / 10 Nm
Průměr spojky :
80 mm
Vložka válce:
ano
Rozvod motoru:
OHV
Typ převodové skříně:
DSK-317.1/S
Počet rychlostí:
3+1R
Objem motoru :
196 cm3
DALŠÍ ZBOŽÍ ZE STEJNÉ KATEGORIE

Máte nějaký dotaz k tomuto výrobku?
Využijte formuláře vpravo.
Jméno a příjmení: *
Bydliště: *
Telefon: *
E-mail: *
Dotaz: *
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Opište kód: *  
 

 Hledat