Naše další služba: SEKÁNÍ SVAHU
Naše další služba:
sekání svahu
www.sekani-svahu.cz

Malá zemědělská a zahradní komunální technika, pneuservisOBCHODNÍ ČINNOST - LASKI spol. s r.o.

 Výrobce

LASKI spol. s r.o.

Fréza F350


Fréza F350 se při práci lépe ovládá a je schopna snadno a rychle odstranit pařezy až do průměru 80cm. Vyniká především menší transportní hmotností, jednoduchou obsluhou a spolehlivostí. Přestože fréza F350 je konstruována bez mechanického pojezdu, manipulace s tím strojem je pohodlná i v nerovném terénu.

Fréza F350

F450 - E - Mobil


Mobilní fréza je, narozdíl od nepojízdné verze, opatřena převodovým ústrojím umožňujícím samochodný přesun z pracoviště na pracoviště. Stroj je navíc vybaven novým typem frézovacích nožů vyrobených z legovaných ocelí a zušlechtěných na vysokou pevnost. Vlastní břit představuje destička z SK.

F450 - E - Mobil

Fréza na pařezy F 500/25 HYDRO a F500 HD


Jedná se o dvounápravovou frézu:
  • s vlastním pojezdem
  • s mechanickým náhonem frézovacího kotouče
  • s hydraulickým ovládáním pohybu ramene frézovacího kotouče
  • se zapínáním a vypínáním frézovacího kotouče pomocí elektromagnetické spojky
  • pracoviště obsluhy je chráněno ochranným štítem
  • upravený frézovací kotouč se vyšším počtem frézovacích nožů (18 ks)


Fréza na pařezy F 500/25 HYDRO a F500 HD

Vibrační deska 6000


Vibrační deska jednosměrná slouží k zhutňování zemin a navazujících půdních úseků, ke zpevňování ploch, příkopů, asfaltových vozovek a zadusávání kamenných dlažeb. Povrch desky je jednosměrný. Kruhová neusměrněná vibrace je vytvářena vibrátorem. Pro převoz vibrační desky je stroj vybaven demontovatelnými koly.
Výhody: levnější provoz /menší spotřeba paliva/ větší výkon.

Vibrační deska 6000

Drážkovač


Drážkovač TR50/6 usnadňuje výkopové práce při pokládání zkrápění a elektroinstalací do zahrad, školek a parků. Výkopová rychlost se pohybuje kolem 60 běžných metrů za hodinu. Drážka výkopu jde až do hloubky 50 cm, je rovná a čistá. Uvolněná zemina se pomocí dopravního šneku přemísťuje na jednu stranu výkopu, čímž se usnadní opětovné zahrnutí výkopu. Kompaktní zařízení drážkovače, výkon motoru a rozložení sil, usnadňují každému uživateli jeho užití a ovládání.

Drážkovač

Štěpkovač LS120D


Představujeme Vám nový výrobek z naší řady štěpkovačů zahradního odpadu. Jedná se o tažený Štěpkovač LS 120D s vlastním dieselovým motorem Lombardini 9LD. Stroj je určen k likvidaci zahradního odpadu, větví a pořezu až do průměru 120mm.

Štěpkovač LS120D

Závěsná fréza FZ 500


Pro doplnění řady fréz na pařezy, vyráběných firmou Laski s.r.o., byl připraven adaptér-závěsná fréza na pařezy. Adaptér je možno použít pro libovolný bagr od 1300 kg a výše. Výhodou adaptéru je vlastní spalovací motor, který pohání frézovací kolo. Hydraulický okruh bagru je využíván pouze pro ovládání pohybu adaptéru.
Adaptér je určen pro práci v lokalitách, do kterých je možno se dostat s touto těžší technikou. Zvlášť je vhodné pro frézování pařezu kolem cest, silnic, pro horské oblasti apod.

Závěsná fréza FZ 500

Vysavač VD 500


Vysavač je určen především k profesionálnímu nakládání komunálního odpadu, listí a trávy.

Vysavač VD 500

Vysavač listí VD 450 P


Nakladač V450P je mobilní nakladač s velkým výkonem. Stroj je doplněn bohatým příslušenstvím a díky kvalitnímu dílenskému zpracování, speciální spirálové skříni je snížena hladina hluku na mnohem nižší úroveň než je u obdobných strojů.
Nakladač V450P je poháněn motorem Kohler CH18S nebo CH25S. Motor má elektrický startér. Nakladač je určen pro profesionální údržbu zeleně, komunální potřeby, pro údržbu sportovních hřišť nebo golfových hřišť. Nakladač má obrovskou produktivitu a rychlá nakládka je velice efektivní. Maximální úspora času, námahy a nákladů.
Oběžné kolo se 6 lopatkami zabezpečuje zhutnění dopravované hmoty až 10x. Toto šetří náklady jak na dopravu na skládku tak i náklady za vlastní skládku.

Vysavač listí VD 450 P

Zametací kartáč Laski 8500


Zametací kartáče firmy Laski jsou určeny pro zametání komunálního odpadu, hrubších nečistot, listí, papíru a slámy. V zimních obdobích je možno kartáče využít k intenzivnímu úklidu sněhu z chodníků, parkovišť apod. Pro svoji univerzálnost jsou tyto stroje využitelné v průmyslu, v zemědělství, při úklidu měst, vesnic, hřišť, parkových ploch, garáží.

Zametací kartáč Laski 8500

Drtiče / štěpkovačeDrtiče / štěpkovače Výrobce