Naše další služba: SEKÁNÍ SVAHU
Naše další služba:
sekání svahu
www.sekani-svahu.cz

Malá zemědělská a zahradní komunální technika, pneuservisSEKAČKY ROTAČNÍ + BUBNOVÉ + AKUMULÁTOROVÉ   >   HONDA


Honda HRX 476 VY

Honda HRX 476 VY


VÝROBCE
Honda
CENA
30.090,- Kč vč. DPH
DOSTUPNOST
Skladem


  Počet: ks 
Honda HRX 476 VYHonda HRX 476 VY


Luxusní motorová sekačka Honda HRX 476 VY vybavená dvěma sekacími noži a zabudovaným mulčovacím systémem, plynulou změnou rychlosti pojezdu, centrálním nastavením výšky sečení, Roto-stopem, silným motorem, odolným podvozkem a snadným ovládáním. Svou velikostí a výkonem odpovídá spolehlivé údržbě travnatých ploch o rozloze 1000 - 1500 m?.

Honda HRX 476 VY: extrémně tichá zahradní motorová sekačka s variabilním pojezdem, Roto-stopem?, integrovaným mulčováním s dvěma sekacími noži, na podvozku z materiálu Polystrong? a centrálním nastavením výšky střihu, s doživotní zárukou, se záběrem sečení 53 cm.

PŘI PRÁCI VÁS NEBUDE SLYŠET
Vynikající ergonomie, snadná dosažitelnost všech základních ovládacích prvků, dokonalé odhlučnění a odstínění nežádoucích vibrací. To jsou základní předpoklady k tomu, aby se uživatel této sekačky při práci cítil mimořádně komfortně. Vlastní pohon s možností plynulé změny rychlosti jízdy SELECT Drive? se dokonale přizpůsobí pohybovým schopnostem každého a výrazně tak snižuje námahu při práci. Výškově nastavitelná ovládací rukojeť se přizpůsobí výšce postavy. Změnu výšky střihu provedete snadno pomocí jediné páky s aretací v 7 polohách. Kompaktní rozměry a vyváženost stroje mimořádně umožňují vynikající ovladatelnost sekačky v členitém terénu. Standardním vybavením této sekačky je integrovaný systém volby pracovních režimů VersamowTM, který umožňuje obsluze jedním pohybem ovladače během vteřiny změnit sekačku trávy na mulčovač nebo drtič spadaného listí. Možnost vypnutí rotace nože bez vypnutí motoru, Roto-stop?, značně snižuje úsilí obsluhy na opětovné startování motoru např. po vyprázdnění travního koše. Samozřejmě i přejíždění se sekačkou z místa na místo je bezpečnější v porovnání s jízdou s rotujícím nožem. Dva sekací nože vyžadují dostatečnou sílu motoru. Tu sekačce spolehlivě poskytuje motor řady GCV, který je ve své kategorii nejvýkonnějším na světě. Robustní a pevná konstrukce podvozku pohlcuje vibrace, které se dále nepřenáší na ovládací madlo sekačky. Tento model sekačky je páteřním modelem luxusní řady sekaček HRX, která patří k nejtišším a nejlépe vybaveným motorovým sekačkám na trhu vůbec.


5-letá záruka
Technické parametry
Mulčování Versamow? ? Integrovaný mulčovací systém
Polohy a nastavení výšky sečení (mm)
7 (25 - 79)
Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1)
2,7 / 2800
Materiál podvozku Polystrong
Rychlost pojezdu (m/s)
Plynulá změna v rozmezí 0 - 1,4
Záběr sečení (cm)
47
Typ pojezdové převodovky SELECT Drive
Startování
Ruční
Suchá hmotnost (kg)
42
Rozměry stroje (L x Š x V) (mm)
1545 x 530 x 960
Objem palivové nádrže (litrů)
0,91
Zdvihový objem (cm3)
167
Roto-stop Ano
Objem sběrného koše (litrů)
69
Počet nožů
2
Objem olejové náplně (litrů)
0,4
Model motoru
GCV 170
Typ motoru
4-taktní zážehový jednoválec s rozvodem OHV
Výkonová kategorie (HP)
6
Velikost plochy (m?)
do 1000
DALŠÍ ZBOŽÍ ZE STEJNÉ KATEGORIE

Máte nějaký dotaz k tomuto výrobku?
Využijte formuláře vpravo.
Jméno a příjmení: *
Bydliště: *
Telefon: *
E-mail: *
Dotaz: *
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Opište kód: *  
 

 Hledat