Naše další služba: SEKÁNÍ SVAHU
Naše další služba:
sekání svahu
www.sekani-svahu.cz

Malá zemědělská a zahradní komunální technika, pneuservisSEKAČKY ROTAČNÍ + BUBNOVÉ + AKUMULÁTOROVÉ   >   HONDA


Honda HRX 476 HY

Honda HRX 476 HY


VÝROBCE
Honda
CENA
31.490,- Kč vč. DPH
DOSTUPNOST
Skladem


  Počet: ks 
Honda HRX 476 HY Honda HRX 476 HY


Luxusní motorová sekačka Honda HRX 476 HY vybavená dvěma sekacími noži a zabudovaným mulčovacím systémem, hydrostatickou převodovkou s plynulou změnou rychlosti pojezdu, Roto-stopem, centrálním nastavením výšky sečení, silným motorem, odolným podvozkem a snadným ovládáním. Svou velikostí a výkonem odpovídá spolehlivé údržbě travnatých ploch o rozloze 1000 - 1500 m?.


Honda HRX 476 HY: extrémně tichá zahradní motorová sekačka s profesionálním hydrostatickým pojezdem, s Roto-stopem?, integrovaným mulčováním s dvěma sekacími noži, na podvozku z materiálu Polystrong? s doživotní zárukou na podvozek, centrálním nastavením výšky sekání, se záběrem sečení 47 cm.
NÁROČNÝ UŽIVATEL OCENÍ PŘESNOU A KOMFORTNÍ PRÁCI
Vynikající ergonomie, snadná dosažitelnost všech základních ovládacích prvků, dokonalé odhlučnění a odstínění nežádoucích vibrací. To jsou základní předpoklady k tomu, aby se uživatel této sekačky při práci cítil mimořádně komfortně. Vlastní pohon s možností zapnutí a vypnutí pojezdu společně plynulým a přesným nastavením optimální rychlosti jízdy sekačky a možností paměti zvoleného tempa výrazně snižuje námahu při práci. Výškově nastavitelná ovládací rukojeť se dokonale přizpůsobí výšce postavy. Změnu výšky střihu provedete snadno pomocí jediné páky s aretací v 7 polohách. Kompaktní rozměry a vyváženost stroje umožňují vynikající ovladatelnost sekačky v členitém terénu. Velmi citlivého a přesného nastavení tempa a citlivé změny je dosaženo hydrostatickou převodovkou, která pracuje na stejném principu jako je tomu u těžkých stavebních a silničních strojích. Tomu odpovídá i dlouhá životnost, odolnost, přesnost a vysoká spolehlivost systému pojezdu. Standardním vybavením této sekačky je integrovaný systém volby pracovních režimů VersamowTM, který umožňuje obsluze jedním pohybem ovladače během vteřiny změnit sekačku trávy na mulčovač nebo drtič spadaného listí. Možnost vypnutí rotace nože bez vypnutí motoru, Roto-stop?, značně snižuje úsilí obsluhy na opětovné startování motoru např. po vyprázdnění travního koše. Samozřejmě i přejíždění se sekačkou z místa na místo je bezpečnější v porovnání s jízdou s rotujícím nožem. Dva sekací nože vyžadují dostatečnou sílu motoru. Tu sekačce spolehlivě poskytuje motor řady GCV, který je ve své kategorii nejvýkonnějším na světě. Robustní a pevná konstrukce podvozku pohlcuje vibrace, které se dále nepřenáší na ovládací madlo sekačky. Sekačku HRX 476 HY s hydrostatickým pojezdem ocení opravdoví znalci problematiky sekání travních ploch, velmi nároční uživatelé, vyžadující tichou a komfortní práci.


5-letá záruka

Technické parametry
Mulčování Versamow? ? Integrovaný mulčovací systém
Polohy a nastavení výšky sečení (mm)
7 (25 - 79)
Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1)
2,7 / 2800
Materiál podvozku Polystrong
Rychlost pojezdu (m/s)
Plynulá změna v rozmezí 0 - 1,4
Záběr sečení (cm)
47
Typ pojezdové převodovky HYDROSTATIC Drive
Startování
Ruční
Suchá hmotnost (kg)
44
Rozměry stroje (L x Š x V) (mm)
1610 x 530 x 1035
Objem palivové nádrže (litrů)
0,91
Zdvihový objem (cm3)
167
Roto-stop Ano
Objem sběrného koše (litrů)
69
Počet nožů
2
Objem olejové náplně (litrů)
0,4
Model motoru
GCV 170
Typ motoru
4-taktní zážehový jednoválec s rozvodem OHV
Výkonová kategorie (HP)
6
Velikost plochy (m?)
do 1000DALŠÍ ZBOŽÍ ZE STEJNÉ KATEGORIE

Máte nějaký dotaz k tomuto výrobku?
Využijte formuláře vpravo.
Jméno a příjmení: *
Bydliště: *
Telefon: *
E-mail: *
Dotaz: *
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Opište kód: *  
 

 Hledat