Naše další služba: SEKÁNÍ SVAHU
Naše další služba:
sekání svahu
www.sekani-svahu.cz

Malá zemědělská a zahradní komunální technika, pneuservisSEKAČKY ROTAČNÍ + BUBNOVÉ + AKUMULÁTOROVÉ   >   HONDA


Honda HRD 536 QX- verze s pojezdovým travním válcem

Honda HRD 536 QX- verze s pojezdovým travním válcem


VÝROBCE
Honda
CENA
48.990,- Kč vč. DPH
DOSTUPNOST
Na objednávku
(obvykle expedujeme do 2 dnů)


  Počet: ks 
Honda HRD 536 QX- verze s pojezdovým travním válcemHonda HRD 536 QX- verze s pojezdovým travním válcemHonda HRD 536 QX- verze s pojezdovým travním válcem


Pokud se chcete skutečně předvést a zvýraznit dokonalý střih vašeho trávníku, není nic lepšího než pruhy na trávníku jako je tomu na fotbalových hřištích. Tyto pruhy získáte použitím válce. Profesionální motorová sekačka Honda HRD 536 QX je konstruována pro pravidelnou profesionální údržbu okrasných zahrad a trávníků. Profesionálnímu využití odpovídá pevná konstrukce sekačky, podvozek z hliníkové slitiny, výkon motoru "profi" specifikace GXV, jednorychlostní převodovka. Sekačka je konstruována pro provoz na pravidelně sekaných, např. zámeckých zahradách, hotelových zahradách a pod. o rozloze i větší než 2000 m?.

Honda HRD 536 QX: extrémně odolná zahradní motorová sekačka se zadním pojezdovým válcem, s Roto-stopem?, na podvozku odlitém z hliníkové slitiny se záběrem sečení 53 cm.

JE LIBO PRUHOVANÁ?
Vynikající ergonomie, snadná dosažitelnost všech základních ovládacích prvků a mimořádná pevnost jak podvozku, tak i ovládácí rujoketi napovídá, že u této sekačky jsme u skutečných profesionálů. Honda HRD 536 QX vychází z originální konstrukce strojů pro profesionály a je konstruována s cílem se s těžkou prací vypořádat s obdivuhodnou lehkostí. Podvozek odlévaný z hliníkových slitin s dvojitým zavěšením ramen ovládací rukojeti tvoří velmi pevný a odolný celek, schopný odolávat i hrubému zacházení. Sekačku pohání "profi" motor Honda řady GXV, který svou životností několika tisíců motohodin odpovídá každodennímu nasazení stroje. Možnost vypnutí rotace nože bez vypnutí motoru, Roto-stop? značně zrychlí a usnadní práci bez nutnosti opětovného startování motoru např. po vyprázdnění travního koše. Samozřejmě i přejíždění se sekačkou z místa na místo je bezpečnější v porovnání s jízdou s rotujícím nožem. K sekačce je možné dokoupit tzv. mulčovací sadu, která po instalaci ze sekačky udělá efektivní mulčovač. Zvláštností u tohoto modelu je použití zadního pojezdového válce namísto tradiční nápravy s kolečky. A k čemu to vlastně je? Vrcholem kvalitní a pravidelné péče o trávník je efekt pruhovaného trávníku jak jez známe třeba z fotbalových nebo atletických stadionů. Dříve se takového efektu dosahovalo dodatečným válcováním trávníku těžkým válcem až po posekání travnaté plochy. Nyní můžete stejného efektu dosáhnout použitím sekačky s pojezdovým válcem, zabudovaným do podvozku místo zadní nápravy s běžnými kolečky. Největšího viditelného efektu "pruhovaného trávníku" dosáhnete při pohledu na, touto sekačkou, posekanou plochu shora. O pojezd se zde stará jednorychlostní převodovka. Navíc jedíky válci při pohybu sekačka podstatně stabilnější.
Svojí koncepcí je sekačka HRD 536 QX určena primárně pro kvalitní sekání pravidelně udržovaných ploch velkých rozloh, jako jsou např. zámecké zahrady, hotelové zahrady, parky, travnaté plochy kolem průmyslových objektů nebo i extrémně velkých zahrad u rodinných domů.

Mulčování Volitelně
Materiál podvozku Hliníková slitina
Rychlost pojezdu (m/s) 1,2
Polohy a nastavení výšky sečení (mm) 5 (14 - 52)
Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1) 2,7 / 2800
Rozměry stroje (L x Š x V) (mm) 1655 x 574 x 1031
Úroveň akustického tlaku v místě obsluhy - dB(A) 85
Záběr sečení (cm) 53
Typ pojezdové převodovky Jednorychlostní
Startování Ruční
Suchá hmotnost (kg) 59
Objem palivové nádrže (litrů) 1,5
Zdvihový objem (cm3) 163
Roto-stop Ano
Objem sběrného koše (litrů) 83
Počet nožů 1
Objem olejové náplně (litrů) 0,65
Model motoru GXV 160
Typ motoru 4-taktní zážehový jednoválec s rozvodem OHV
Výkonová kategorie (HP) 6
Velikost plochy (m?) 2000 a více
DALŠÍ ZBOŽÍ ZE STEJNÉ KATEGORIE

Máte nějaký dotaz k tomuto výrobku?
Využijte formuláře vpravo.
Jméno a příjmení: *
Bydliště: *
Telefon: *
E-mail: *
Dotaz: *
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Opište kód: *  
 

 Hledat