Naše další služba: SEKÁNÍ SVAHU
Naše další služba:
sekání svahu
www.sekani-svahu.cz

Malá zemědělská a zahradní komunální technika, pneuservisZAHRADNÍ TRAKTORY   >   HONDA


Honda HF 2417 HB

Honda HF 2417 HB


VÝROBCE
Honda
CENA
124.990,- Kč vč. DPH
DOSTUPNOST
Na objednávku
(obvykle expedujeme do 2 dnů)


  Počet: ks 
Honda HF 2417 HB: základní model v nabídce zahradních traktorů s plynule proměnným hydrostatickým pojezdem a silným dvouválcovým motorem.

Novinka roku 2020

Traktor Honda HF 2417 HB je svým provedením určen pro údržbu rozlohou středních až velkých trávníků, parků či sportovišť. Vzhledem k vybavení je vhodný zejména tam, kde je předpoklad pouhého sekání trávníku se sběrem do sběrného boxu bez možnosti operativní změny pracovního režimu na mulčování.

e sečením o záběru 102 cm si poradí s likvidací travního porostu i na ploše o velikosti několika tisíc metrů čtverečních a přitom svou velikostí je velmi obratný a lze s ním manévrovat i na poměrně členitých zahradách či plochách. Tomu přispívá i způsob ovládání rychlosti jízdy, kdy dle míry stlačení pojezdového pedálu plynule regulujete rychlost od nuly do cca 3,6 km/hod. Hřebenové řízení je přesné a poloměr zatáčení vám umožní perfektně ?obkroužit? i keře, stromy, záhony nebo jiné překážky. Ergonomická geometrie umístění sedačky, volantu a ovládacích prvků vám umožní i dlouhodobou práci bez pocitu únavy. Srdcem traktoru je pohonná jednotka Honda GCV530, vidlicový ležatý dvouválec s rozvodem OHC, zdvihového objemu 530 ccm a výkonové kategorie 17 koní. U strojů, jakým je zahradní traktor je velmi důležitá schopnost udržet si konstantní kroutící moment, který je zde bezkonkurenčních více než 34 N.m.
Verze HB je vybavena řadou moderních a nových prvků, které zvyšují žací a sběrné schopnosti stroje a přitom poskytují příjemné a pohodové ovládání.
Jedná se především o plynule proměnný ?Variable speed? (Hydrostatický pojezd s plynulou regulací), tempomat, který podle nastavení do některé z možných 5-ti poloh automaticky udržuje nastavenou rychlost jízdy, Optiflow ? pomocí integrovaných ventilátorů nucený průtok vzduchu otevřenou žací komorou pro dokonalý sběr, synchronizované otáčení žacích nožů, speciální žací nože, silný dvouválcový motor, inteligentní monitoring Honda, automatická světla, elektromagnetická spojka žacích nožů, distanční (antiskalpovací) kolečka, litinová přední náprava, snadná instalace travního boxu, tažné zařízení na přání, deflektor zadního výhozu, vzorek na pneumatikách, kataforézní povrchová úprava žací komory, snadné čištění žací komory pomocí zahradní hadice, umístění palivové nádrže v zadní části, což přispívá k bezpečnosti provozu a další. Tento model není opatřen integrovaným systémem mulčování. Pro nutnost mulčování lze ovšem dokoupit speciální mulčovací ucpávku.

Zahradní traktory jsou v každém směru a detailu dotažené až k dokonalosti, ať už se jedná o zmíněný tichý, a především ekologický motor se sníženými emisemi, snadné a dokonale ergonomické ovládání, či použití turbosacího efektu, díky kterému bude posečená tráva doslova vyloxována.

Pokud vašim potřebám již zahradní sekačka nedostačuje, pak je čas sáhnout po kvalitním zahradním traktoru!
!!! TENTO STROJ VÁM ZDARMA PŘIVEZEME SEŘÍZENÝ, ZPROVOZNĚNÝ KAMKOLI V ČR !!!!
V CENĚ STROJE OBSAŽEN DOVOZ STROJE K ZÁKAZNÍKOVI A VYŠKOLENÍ OBSLUHY.

Délka záruční doby 5 let
Hlučnost - akustický výkon dB(A) 100
Mulčování za příplatek
Rychlost pojezdu (m/s) Plynulá 0 - 8,2
Polohy a nastavení výšky sečení (mm) 7 (30 - 90)
Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1) 9,4 / 2800
Záběr sečení (cm) 102
Typ motoru 4-taktní zážehový dvouválec s rozvodem OHC
Startování Elektrické
Výkonová kategorie (HP) 17
Typ pojezdové převodovky
Hydrostatická
Doba mulčování na 100 m2 trávníku (min:sec) 0:43
Doba sběru na 100 m2 trávníku (min:sec) 1:53
Tažné zařízení
Volitelně
Poloměr zatáčení (m) 1,8
Přední / Zadní kola
15 x 6.00 - 6 / 18 x 8.50 - 8
Vyklápění sběrného koše
Manuálně
Systém Optiflow Ano
Zapínání sečení
Elektromagnetická spojka
Suchá hmotnost (kg)
228
Rozměry stroje (L x Š x V) (mm)
2480 x 1050 x 1120
Objem palivové nádrže (litrů)
5,4
Zdvihový objem (cm3)
530
Objem sběrného koše (litrů)
300
Počet nožů
2
Typ sekacího ústrojí
Synchronizované
Objem olejové náplně (litrů)
1,15
Model motoru
GCV 530
Velikost plochy (m?)
3000 +
DALŠÍ ZBOŽÍ ZE STEJNÉ KATEGORIE

Máte nějaký dotaz k tomuto výrobku?
Využijte formuláře vpravo.
Jméno a příjmení: *
Bydliště: *
Telefon: *
E-mail: *
Dotaz: *
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Opište kód: *  
 

 Hledat