Naše další služba: SEKÁNÍ SVAHU
Naše další služba:
sekání svahu
www.sekani-svahu.cz

Malá zemědělská a zahradní komunální technika, pneuservisSEKAČKY ROTAČNÍ + BUBNOVÉ + AKUMULÁTOROVÉ   >   HONDA


Honda HRH 536 QX - verze s pojezdovým travním válcem

Honda HRH 536 QX - verze s pojezdovým travním válcem


VÝROBCE
Honda
CENA
52.490,- Kč vč. DPH
DOSTUPNOST
Na objednávku
(obvykle expedujeme do 2 dnů)


  Počet: ks 
Honda HRH 536 QX - verze s pojezdovým travním válcem


Pokud se chcete skutečně předvést a zvýraznit dokonalý střih vašeho trávníku, není nic lepšího než pruhy na trávníku jako je tomu na fotbalových hřištích. Tyto pruhy získáte použitím válce. Ryze profesionální sekačka HRH disponuje "profi" motorem GXV, pevností, odolností a spolehlivostí bez kompromisů odpovídající veškerým požadavkům skutečných profesionálů. Tento ?svalovec? je schopen úspěšně odolávat nešetrnému zacházení ze strany zaměstnanců firem na údržbu zeleně. Jedná se o skutečného "dělníka při totálním nasazení", který maká a "nekecá". Velikost plochy zvládne hravě vyšší, než-li je schopen dělník za pracovní směnu obejít. Vhodná zejména do zámeckých a hotelových zahrad, kde zahradníci mohou doslova kouzlit s obrazci na trávníku.

Honda HRH 536 QX: profesionální motorová sekačka se zadním pojezdovým válcem, s motorem "profi" řady GXV, s Roto-stopem?, na podvozku odlitém z hliníkové slitiny se záběrem sečení 53 cm, hliníkovými koly na průmyslových ložiscích a ovládací rukojetí namontována k podvozku sekačky s pomocnou vzpěrou a zesilovacím ramínkem.

NEÚNAVNÝ SVALOVEC A UMĚLEC V JEDNOM
Absolutní vrchol v nabídce nejenom Hondy, ale na trhu všeobecně. Jakýkoliv detail na této sekačce je podřízen dokonalé funkčnosti odolnostii a dlouhé životnosti. Podvozek odlévaný z hliníkových slitin je schopen odolávat i hrubému zacházení. U modelu HRH je použito trojitého zavěšení ovládací rukojeti. Rukojeť je namontována k podvozku sekačky s pomocnou vzpěrou a zesilovacím ramínkem. Celé zavěšení je silnější, pevnější, odolnější a dostatečně robustní vůči poškození při práci v náročných podmínkách nebo při transportu. Sekačku pohání jednička na trhu, "profi" motor Honda řady GXV, který svou životností několika tisíců motohodin odpovídá každodennímu nasazení stroje. Motory Honda modelové řady GXV slouží například v takových náročných aplikacích jako je profesionální zemědělská a komunální technika, ale i profesionální plovoucí čerpadla, pásové transportéry a podobně. Možnost vypnutí rotace nože bez vypnutí motoru, Roto-stop? značně zrychlí a usnadní práci bez nutnosti opětovného startování motoru např. po vyprázdnění travního koše. Samozřejmě i přejíždění se sekačkou z místa na místo je bezpečnější v porovnání s jízdou s rotujícím nožem. K sekačce je možné dokoupit tzv. mulčovací sadu, která po instalaci ze sekačky udělá efektivní mulčovač. Zvláštností u tohoto modelu je použití zadního pojezdového válce namísto tradiční nápravy s kolečky. A k čemu to vlastně je? Vrcholem kvalitní a pravidelné péče o trávník je efekt pruhovaného trávníku jak jez známe třeba z fotbalových nebo atletických stadionů. Dříve se takového efektu dosahovalo dodatečným válcováním trávníku těžkým válcem až po posekání travnaté plochy. Nyní můžete stejného efektu dosáhnout použitím sekačky s pojezdovým válcem, zabudovaným do podvozku místo zadní nápravy s běžnými kolečky. Největšího viditelného efektu "pruhovaného trávníku" dosáhnete při pohledu na, touto sekačkou, posekanou plochu shora. O pojezd se zde stará jednorychlostní převodovka. Navíc jedíky válci při pohybu sekačka podstatně stabilnější.
Svojí koncepcí je sekačka HRH 536 QX určena pro kvalitní sekání jakýchkoliv, pravidelně či nepravidelně udržovaných ploch velkých rozloh, jako jsou např. zámecké zahrady, parky, travnaté plochy kolem průmyslových objektů nebo i extrémně velkých zahrad u rodinných domů, tak i každodenní likvidaci porostů na nepravidelně udržovaných plochách veřejné zeleně.

Mulčování Volitelně
Materiál podvozku Hliníková slitina
Rychlost pojezdu (m/s) 1,2
Polohy a nastavení výšky sečení (mm) 5 (14 - 52)
Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1) 2,7 / 2800
Rozměry stroje (L x Š x V) (mm) 1695 x 575 x 1020
Úroveň akustického tlaku v místě obsluhy - dB(A) 83
Záběr sečení (cm) 53
Typ pojezdové převodovky Jednorychlostní
Startování Ruční
Suchá hmotnost (kg) 58,1
Objem palivové nádrže (litrů) 1,5
Zdvihový objem (cm3) 163
Roto-stop Ano
Objem sběrného koše (litrů) 83
Počet nožů 1
Objem olejové náplně (litrů) 0,65
Model motoru GXV 160
Typ motoru 4-taktní zážehový jednoválec s rozvodem OHV
Výkonová kategorie (HP) 6
Velikost plochy (m?) 2000 a více
DALŠÍ ZBOŽÍ ZE STEJNÉ KATEGORIE

Máte nějaký dotaz k tomuto výrobku?
Využijte formuláře vpravo.
Jméno a příjmení: *
Bydliště: *
Telefon: *
E-mail: *
Dotaz: *
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Opište kód: *  
 

 Hledat