Naše další služba: SEKÁNÍ SVAHU
Naše další služba:
sekání svahu
www.sekani-svahu.cz

Malá zemědělská a zahradní komunální technika, pneuservisROTAVÁTORY A KULTIVÁTORY   >   HONDA


Honda FF300 DEA

Honda FF300 DEA


VÝROBCE
Honda
CENA
64.990,- Kč vč. DPH
DOSTUPNOST
Na objednávku
(obvykle expedujeme do 2 dnů)


  Počet: ks 
Honda FF300 DEAHonda FF300 DEA


Pokud jste vášnivým pěstitelem květin či zeleniny a Vaše zahrádka je tomu přizpůsobena, je FF 300 stroj určený přesně pro Vás. Důmyslná konstrukce vpředu neseného rotavátoru a pojezdu na velkých kolech umožňuje velmi citlivě dávkovat a regulovat hloubku kypření přesně podle povahy obdělávaného políčka. Díky efektivitě kypření odpadají opakované přejezdy a hlína zůstane za vámi dokonale nakypřená až nadýchaná a pěkně srovnaná.

Rotavátor Honda FF 300: úplně jiný způsob kypření půdy. Vrcholný model pěstitelských rotavátorů pro dokonalejší nakypření půdy s protiběžně otáčejícími se rotavačními noži. Jsou konstruovány s ohledem na maximální komfort, obratnost, bezpečnost a stabilitu při práci na pravidelně i nepravidelně udržovaných políčkách či záhonech.
zůstane za vámi "našlehaná" hlína jako pěna

Pro dokonalé zpracování půdy na plíčku nebo záhonu často nestačí jedno přejetí běžným nápravovým rotavátorem, ale přejezd je nutné mnohdy 2x i 3x opakovat. Navíc pokud to tvar obdělávané plochy dovolí, je účelné následující přejezdy provádět křížem. Na tvrdém povrchu nepravidelně obdělávané půdy běžný rotavátor nepříjemně poskakuje po povrchu a stojí značné úsilí rotavátor do půdy vpravit a udržet. U protiběžného rotavátoru FF 300 nic takového nepoznáte. Vysoce odolné protiběžné rotory jsou pro snadné narušení i tvrdšího povrchu půdy a snadno si s ním poradí i bez nepříjemného poskakování po povrchu. Důmyslná konstrukce vpředu neseného rotavátoru a pojezdu na velkých kolech umožňuje velmi citlivě dávkovat a regulovat hloubku kypření přesně podle povahy obdělávaného políčka. Díky efektivitě kypření odpadají opakované přejezdy a hlína zůstane za vámi dokonale nakypřená až nadýchaná a pěkně srovnaná. Ergonomická, výškově a stranově stavitelná ovládací rukojeť, velká pojezdová kola, vpředu nesený rotavátor a výborné vyvážení poskytují rotavátoru nebývalou obratnost a komfort obsluhy při práci. Pokud jste vášnivým domácím zahrádkářem, je FF 300 stroj určený přesně pro vás. Svojí velikostí a záběru rotavátoru 0,41 m, je vhodný pro obdělávání menších i středně velkých záhonů. Nevadí mu ani nepravidelně obdělávané záhony. Tento rotavátor je poháněný revolučním 4-taktním motorem Honda zdvihového objemu 57 cm3 a disponuje manuální spojkou zapínání rotavátoru a planetovou pojezdovou převodovkou. Jedná se o stroj střední velikosti, který je určen pro efektivní kypření domácích květinových, zeleninových či jiných záhonů nebo i přípravu půdy ve sklenících. Při práci ve skleníku je nutné zajistit dokonalé větrání. Transport na pracovní místo je velmi snadnou záležitostí na velkých pojezdových kolech a výklopném příďovém transportním kolečku.

záruka 5 let

Technické parametry
Úroveň akustického tlaku v místě obsluhy - dB(A)
74
Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1)
1,5/4800
Startování Reverzní
Max.šíře záběru (mm)
410
Max.hloubka kypření (mm)
160
Sklopná rukojeť
Ano
Počet rychlostí vpřed
3
Sekundární převod řetěz + úhlový převod
Počet rychlostí vzad
1
Hrobkovací radlice
Volitelně
Kola
Pojezdová + příďové výklopné
Typ kypřícího ústrojí
Vpředu nesené protiběžné rotory
Způsob přenosu síly
Manuální rozpěrná spojka
Převodovka
Manuální 3+1
Vibrace (m/sec2)
4,5
Garantovaná hladina hluku - dB(A)
92
Suchá hmotnost (kg)
50,5
Rozměry stroje (L x Š x V) (mm)
1465 x 465 x 1010
Objem palivové nádrže (litrů)
1
Zdvihový objem (cm3)
57
Objem olejové náplně (litrů)
0,26
Model motoru
GXV 57
Typ motoru
4-taktní zážehový jednoválec s rozvodem OHC
Výkonová kategorie (HP)
2,5
DALŠÍ ZBOŽÍ ZE STEJNÉ KATEGORIE

Máte nějaký dotaz k tomuto výrobku?
Využijte formuláře vpravo.
Jméno a příjmení: *
Bydliště: *
Telefon: *
E-mail: *
Dotaz: *
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Opište kód: *  
 

 Hledat