MALOTRAKTORY VARI + STAVEBNICOVÝ SYSTÉM VARI   >   Přímo připojitelné stroje


Sekačka bubnová BDR-650V

Sekačka bubnová BDR-650V


VÝROBCE
VARI
CENA
26.990,- Kč vč. DPH
DOSTUPNOST
Na objednávku
(obvykle expedujeme do 2 dnů)


  Počet: ks 
Sekačka bubnová BDR-650VSekačka bubnová BDR-650VSekačka bubnová BDR-650VSekačka bubnová BDR-650VSekačka bubnová BDR-650V


Letošní novinkou v přímo připojitelných strojích je bubnová sekačka BDR-650V. Jedná se o podvozek bubnového sečení, určený pro všechny pohonné jednotky VARI s odstředivou spojkou 80 mm. Sekačka má precizně naladěné převody, lze ji tak použít pro dvoutaktní i čtyřtaktní motory.

Sekačka je odvozena od velice oblíbených sekaček Líza a Lucina a přebírá tak jejich vynikající užitné vlastnosti. Zapínání pohonu žacího disku je umístěno na krytu žacího bubnu, na řídítka pohonné jednotky se připojuje pouze ovládací páčka pojezdu.

Spodní i horní disk bubnové sekačky BDR-650V jsou plechové výlisky. Na horním disku jsou uloženy čtyři otočné žací nože s oboustranným ostřím, které se při nárazu do překážky otočí a nepoškodí. Spodní disk je volně otočný na ložiscích a překrývá šroubové spojení nožů s horním diskem. Díky novým výztuhám uložení nožů T-Bar, které zvyšují pevnost a odolnost disku o více než 30 %, vydrží při správném zacházení žací disk po celou životnost sekačky. Stejně jako u všech bubnových sekaček VARI je i zde samozřejmostí použití kvalitního odolného kevlarového klínového řemene OPTIBELT pro pohon žacího disku. Součástí sekačky je také boční plachetka pro řádkování posečené trávy.