ZAHRADNÍ TRAKTORY   >   HONDA


Honda HF 2417 HM

Honda HF 2417 HM


VÝROBCE
Honda
CENA
129.990,- Kč vč. DPH
DOSTUPNOST
Skladem


  Počet: ks 
Honda HF 2417 HMHonda HF 2417 HM


Honda HF 2417 HM: nejoblíbenější model v nabídce zahradních traktorů s plynule proměnným hydrostatickým pojezdem, tempomatem, otevřenou žací komorou s podpůrnými dmychadly, silným dvouválcovým motorem a VersamowTM - integrovaným mulčovacím systémem.

Novinka roku 2020

!!! TENTO STROJ VÁM ZDARMA PŘIVEZEME SEŘÍZENÝ, ZPROVOZNĚNÝ KAMKOLI V ČR !!!!

Traktor Honda HF 2417 HM je svým provedením určen pro údržbu rozlohou středních až velkých trávníků, parků či sportovišť. Vzhledem k vybavení je vhodný zejména tam, kde je předpoklad využití rychlé změny pracovního režimu a způsobu údržby trávníku.

Se sečením o záběru 102 cm si poradí s likvidací travního porostu i na ploše o velikosti několika tisíc metrů čtverečních a přitom svou velikostí je velmi obratný a lze s ním manévrovat i na poměrně členitých zahradách či plochách. Tomu přispívá i způsob ovládání rychlosti jízdy, kdy dle míry stlačení pojezdového pedálu plynule regulujete rychlost od nuly do cca 3,6 km/hod. Nicméně ani na velmi rozlehlých trávnících, jako je třeba fotbalové hřiště, nebudete unaveni. Traktor je opatřen 4 stupňovým tempomatem, který automaticky udržuje nastavenou rychlost jízdy. Praktická schránka se zásuvkou USB pro dobíjení umožňuje obsluze mít mobilní telefon neustále po ruce. Přehledný barevný LCD displej na přístrojové desce neustále hlídá všechny důležité pracovní parametry. Hřebenové řízení je přesné a poloměr zatáčení vám umožní perfektně ?obkroužit? i keře, stromy, záhony nebo jiné překážky. Ergonomická geometrie umístění komfortní sedačky s vysokou zádovou opěrkou a loketními opěrkami, komfortně potaženého volantu příjemného průměru věnce a ovládacích prvků vám umožní i dlouhodobou práci bez pocitu únavy. Srdcem traktoru je pohonná jednotka Honda GCV530, vidlicový ležatý dvouválec s rozvodem OHC, zdvihového objemu 530 ccm a výkonové kategorie 17 koní. U strojů, jakým je zahradní traktor je velmi důležitá schopnost udržet si konstantní kroutící moment, který je zde bezkonkurenčních více než 34 N.m.
Verze HM je vybavena vším, co pomůže zvýšit žací a sběrné schopnosti stroje a přitom poskytují příjemné a pohodové ovládání. Jedná se především o plynule proměnný ?Variable speed? (Hydrostatický pojezd s plynulou regulací), tempomat, který podle nastavení do některé z možných 5-ti poloh automaticky udržuje nastavenou rychlost jízdy, Optiflow ? pomocí integrovaných ventilátorů nucený průtok vzduchu žací komorou pro dokonalý sběr, synchronizované otáčení žacích nožů, speciální žací nože, silný dvouválcový motor, inteligentní monitoring Honda, automatická LED světla a denní svícení, elektromagnetická spojka žacích nožů, distanční (antiskalpovací) kolečka, litinová přední náprava, snadná instalace travního boxu, tažné zařízení na přání, deflektor zadního výhozu, vzorek na pneumatikách, kataforézní povrchová úprava žací komory, snadné čištění žací komory pomocí zahradní hadice, umístění palivové nádrže v zadní části, což přispívá k bezpečnosti provozu a další. Tento model je ve standaru opatřen integrovaným systémem mulčování. Pouhým pohybem ovládací páky poskytuje systém VersamowTM nebývalou variabilitu způsobů sekání. Systém znatelně ulehčuje práci tím, že se rychle a snadno přizpůsobí změně pracovního režimu bez nutnosti dodatečných montáží dalšího příslušenství. Ovládání je naprosto jednoduché, pohodlné, intuitivní pomocí snadno dosažitelné páky z místa obsluhy.

V CENĚ STROJE OBSAŽEN DOVOZ STROJE K ZÁKAZNÍKOVI A VYŠKOLENÍ OBSLUHY.

Technické parametry
Délka záruční doby 5 let
Hlučnost - akustický výkon dB(A) 100
Mulčování Integrovaná mulčovací klapka Versamow
Rychlost pojezdu (m/s) Plynulá 0 - 8,2
Polohy a nastavení výšky sečení (mm)
7 (30 - 90)
Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1)
9,4 / 2800
Záběr sečení (cm)
102
Typ motoru
4-taktní zážehový dvouválec s rozvodem OHC
Startování
Elektrické
Výkonová kategorie (HP) 17
Typ pojezdové převodovky Hydrostatická
Doba mulčování na 100 m2 trávníku (min:sec)
0:43
Doba sběru na 100 m2 trávníku (min:sec)
1:53
Tažné zařízení Volitelně
Poloměr zatáčení (m)
1,8
Přední / Zadní kola
15 x 6.00 - 6 / 18 x 8.50 - 8
Vyklápění sběrného koše
Manuálně
Systém Optiflow Ano
Zapínání sečení Elektromagnetická spojka
Suchá hmotnost (kg)
228
Rozměry stroje (L x Š x V) (mm)
2480 x 1050 x 1120
Objem palivové nádrže (litrů)
8,4
Zdvihový objem (cm3)
530
Objem sběrného koše (litrů)
300
Počet nožů
2
Typ sekacího ústrojí Synchronizované
Objem olejové náplně (litrů)
1,15
Model motoru
GCV 530
Velikost plochy (m?)
3000 +