Naše další služba: SEKÁNÍ SVAHU
Naše další služba:
sekání svahu
www.sekani-svahu.cz

Malá zemědělská a zahradní komunální technika, pneuservis



ELEKTROCENTRÁLY   >   HONDA


Elektrocentrála Honda ECT 7000 G

Elektrocentrála Honda ECT 7000 G


VÝROBCE
Honda
CENA
52.490,- Kč vč. DPH
DOSTUPNOST
Na objednávku
(obvykle expedujeme do 2 dnů)


  Počet: ks 
Profesionálové na staveništi, řemeslníci nebo opravárenské čety mnohdy potřebují robustní, výkonnou a spolehlivou elektrocentrálu nenáročnou na obsluhu a údržbu ke svícení, napájení ručního elektronářadí, elektromotorů, svařovacích agregátů a všech ostatních třífázových spotřebičů. Tato spolehlivá a dostatečně výkonná třífázová elektrocentrála ECT 7000G má odolnou konstrukci, spolehlivý motor a mimořádně odolný alternátor. Máme tak schopnost dodávat maximální výkon pro napájení třífázových spotřebičů jak v nejtěžších pracovních podmínkách profesionálního použití, tak i v domácích podmínkách např. při řešení nouzových situacích výpadku dodávek el. proudu.

Elektrocentrála ECT 7000G: model velké, třífázové elektrocentrály s regulací výstupu indukčním trafem. Výkonný a vysoce odolný alternátor pohání spolehlivý profesionální motor řady GX s dlouhou životností a to vše ukotveno v pevném a odolném ocelovém rámu.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ OD ROKU 1998
Tato robustní, benzínová elektrocentrála střídavého napětí je svým výkonem max. max. 7,0 kVA (3 f.) / 4,0 kVA (1 f.) je osvědčenou stálicí pro ryzí profíky. Pro napájení spotřebičů typu osvětlení, ručního elektronářadí, elektromotorů nebo svařovacích agregátů, bouracích kladiv, míchaček betonu, ponorných čerpadel a pod. se za roky prodeje stala vzorem pro stavební třífázové elektrocentrály.Svými rozměry se hodí do pojízdných autodílen, opravárenských vozů pro práci v terénu nebo na staveniště při zakládání staveb a pod. Celá soustava je uložena na pružných silentblocích ve vyztuženém rámu, svařeném z ocelových trubek o průměru 25 mm. Ten zajišťuje mimořádnou ochranu soustavy proti případnému poškození a zároveň slouží jako transportní madlo pro snadnou manipulaci. Vzhledem ke své hmotnosti je možné elektrocentrálu opatřit transportním kolovým podvozkem. Proto, aby alternátor produkoval napětí 400V / 230V / 50Hz, je motor opatřen automatickým, mechanickým regulátorem otáček tak, aby při jakémkoliv odběru proudy byly otáčky motoru konstantní ve výši 3000 ot./min. Elektrocentrála je opatřena zásuvkami 1x CEE (16A 400V) a 1x Schuko (16A 230V). Ovládání elektrocentrály je velice snadné a jednoduché. Stačí natankovat, elektrocentrálu postavit na vodorovnou plochu, zkontrolovat olejovou náplň motoru, nastartovat zatažením za rukojeť ručního startéru, počkat pár vteřin na ustálení chodu motoru a do příslušné zásuvky připojit napájený spotřebič. Elektrocentrála splňuje veškeré nároky na elektrickou bezpečnost a je opatřena ochrannými prvky jako je ochrana motoru proti úniku oleje nebo alternátoru proti přetížení. Robustní a pevná konstrukce rámu se nekroutí a spolehlivě tlumí působení vibrací od motoru na podklad. Snižuje se tak hlučnost elektrocentrály a práce je potom příjemnější. Údržba elektrocentrály je zcela nenáročná a spočívá v základní údržbě benzínového motoru.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Úroveň akustického tlaku v místě obsluhy - dB(A)
97
Rozměry stroje (L x Š x V) (mm)
800 x 550 x 540
Startování
Ruční
Elektrický výstup
400V / 230V / 50Hz
Maximální výkon (VA)
7000 / 4000
Technologie regulace el.výstupu
Indukční trafo
Objem palivové nádrže (litrů)
6,2
Provozní doba při jmenovité zátěži (hod)
3
Model motoru
Honda GX 390
Suchá hmotnost (kg)
79
Třída krytí
IP 23
Garantovaná hladina hluku - dB(A)
97
Systém zapalování
Digitální CDI s proměnným předstihem
Vrtání a zdvih (mm)
88 x 64
Typ elektrocentrály
Jednofázový / Třífázový
Chlazení
Nucené vzduchem
Jmenovitý proud (A)
10,2 / 17,4
Jmenovitá frekvence (Hz)
50
Jmenovité napětí (V)
230 / 400
Jmenovitý výkon (VA)
4000 / 6500
Zdvihový objem (cm3)
389
Objem olejové náplně (litrů)
1,1
Typ motoru
4-taktní zážehový jednoválec s rozvodem OHV
Pracovní otáčky motoru (ot.min-1)
3000
DALŠÍ ZBOŽÍ ZE STEJNÉ KATEGORIE

Máte nějaký dotaz k tomuto výrobku?
Využijte formuláře vpravo.




Jméno a příjmení: *
Bydliště: *
Telefon: *
E-mail: *
Dotaz: *
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Opište kód: *  
 

 Hledat